25 april (do) Tonhalle Zürich Zürich (CH) | Tonhalle ZürichLucas & Arthur Jussen Johann Christian Bach Sinfonie Es-Dur op. 18 Nr. 1 für Doppelorchester Begeleid door: Tonhalle-Orchester Zürich Onder leiding van: Jan Willem de Vriend |
26 april (vr) Tonhalle Zürich Zürich (CH) | Tonhalle ZürichLucas & Arthur Jussen Johann Christian Bach Sinfonie Es-Dur op. 18 Nr. 1 für Doppelorchester Begeleid door: Tonhalle-Orchester Zürich Onder leiding van: Jan Willem de Vriend |
10 mei (vr) Concertgebouw Amsterdam (NL) | ConcertgebouwLucas & Arthur Jussen Dvořák Begeleid door: Nederlands Kamerorkest Onder leiding van: Gordan Nikolić |
11 mei (za) Theater De Vest Alkmaar (NL) | Theater De VestLucas & Arthur Jussen Dvořák – Serenade voor blazers Begeleid door: Nederlands Kamerorkest Onder leiding van: Gordan Nikolić |
12 mei (zo) Concertgebouw Amsterdam (NL) | ConcertgebouwLucas & Arthur Jussen Dvořák Begeleid door: Nederlands Kamerorkest Onder leiding van: Gordan Nikolić |
15 mei (wo) De Harmonie Leeuwarden (NL) | De HarmonieLucas & Arthur Jussen Dvořák – Serenade voor blazers Begeleid door: Nederlands Kamerorkest Onder leiding van: Gordan Nikolić |
16 mei (do) Philharmonie Haarlem Haarlem (NL) | Philharmonie HaarlemLucas & Arthur Jussen Dvorak, Mendelssohn en Wantenaar Begeleid door: Nederlands Kamerorkest Onder leiding van: Gordan Nikolić |
23 mei (do) Gewandhaus Leipzig (DE) | GewandhausLucas & Arthur Jussen Felix Mendelssohn Bartholdy — 1. Sinfonie c-Moll op. 11 MWV N 13 Pause Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester E-Dur MWV O 5 Felix Mendelssohn Bartholdy — 4. Sinfonie A-Dur MWV N 16 (“Italienische”) Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
24 mei (vr) Gewandhaus Leipzig (DE) | GewandhausLucas & Arthur Jussen Felix Mendelssohn Bartholdy — 1. Sinfonie c-Moll op. 11 MWV N 13 Pause Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester E-Dur MWV O 5 Felix Mendelssohn Bartholdy — 4. Sinfonie A-Dur MWV N 16 (“Italienische”) Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
26 mei (zo) Gewandhaus Leipzig (DE) | GewandhausLucas & Arthur Jussen Felix Mendelssohn Bartholdy — 1. Sinfonie c-Moll op. 11 MWV N 13 Pause Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester E-Dur MWV O 5 Felix Mendelssohn Bartholdy — 4. Sinfonie A-Dur MWV N 16 (“Italienische”) Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
31 mei (vr) t.b.c. Biot (FR) | t.b.c. |
01 juni (za) Maison du Cygne Six-Fours-les-Plages (FR) | Maison du CygneLucas & Arthur Jussen MOZART SCHUBERT CHOPIN DEBUSSY RACHMANINOV |
03 juni (ma) Palacio Euskalduna Bilbao (ES) | Palacio Euskalduna |
06 juni (do) Euskalduna Palace Bilbao (ES) | Euskalduna PalaceLucas & Arthur Jussen S. Barber: Overture to The school for scandal Begeleid door: Bilbao Orkestra Sinfonikoa Onder leiding van: Leonard Slatkin |
07 juni (vr) Euskalduna Palace Bilbao (ES) | Euskalduna PalaceLucas & Arthur Jussen S. Barber: Overture to The school for scandal Begeleid door: Bilbao Orkestra Sinfonikoa Onder leiding van: Leonard Slatkin |
13 juni (do) Auditorium di Milano Fondazione Cariplo Milano (IT) | Auditorium di Milano Fondazione CariploLucas & Arthur Jussen Ludwig van Beethoven Begeleid door: Fondazione Orchestra Sinfonica e Coro Sinfonico di Milano Giuseppe Verdi Onder leiding van: Patrick Fournillier |
14 juni (vr) Auditorium di Milano Fondazione Cariplo Milano (IT) | Auditorium di Milano Fondazione CariploLucas & Arthur Jussen Ludwig van Beethoven Begeleid door: Fondazione Orchestra Sinfonica e Coro Sinfonico di Milano Giuseppe Verdi Onder leiding van: Patrick Fournillier |
16 juni (zo) Auditorium di Milano Fondazione Cariplo Milano (IT) | Auditorium di Milano Fondazione CariploLucas & Arthur Jussen Ludwig van Beethoven Begeleid door: Fondazione Orchestra Sinfonica e Coro Sinfonico di Milano Giuseppe Verdi Onder leiding van: Patrick Fournillier |
19 juni (wo) Philharmonie Essen Essen (DE) | Klavier RuhrfestivalLucas & Arthur Jussen Wolfgang Amadeus Mozart Sonate für Klavier zu vier Händen in C-Dur KV 521 |
22 juni (za) tbc Beijing (CH) | tbc |
23 juni (zo) tbc Tianjin (CH) | tbc |
25 juni (di) Jiangsu Centre for the performing Arts Nanjing (CH) | Jiangsu Centre for the performing Arts |
26 juni (wo) Shanghai SHOAC Shanghai (CH) | Shanghai SHOAC |
28 juni (vr) Xi'an Concert Hall Xi-An (CH) | Xi’an Concert Hall |
30 juni (zo) Wuhan Qintai Concert Hall Wuhan (CH) | Wuhan Qintai Concert Hall |
02 juli (di) Shenzhen Concert Hall Shenzhen (CH) | Shenzhen Concert Hall |
03 juli (wo) Guangzhou Xinghai Concert Hall Guangzhou (CH) | Guangzhou Xinghai Concert Hall |
13 juli (za) Max- Littmann- Saal Bad Kissingen (DE) | Max- Littmann- SaalLucas & Arthur Jussen Charles Ives »The Unanswered Question« Begeleid door: Konzerthausorchester Berlin Onder leiding van: Joana Mallwitz |
22 augustus (do) Church Saanen Gstaad (CH) | Church SaanenLucas & Arthur Jussen Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791) |
28 augustus (wo) t.b.c. Sønderborg (DA) | t.b.c.Lucas & Arthur Jussen Wolfgang Amadeus Mozart : Konzert für 2 Klaviere und Orchester Es-Dur KV 365 (316a) Begeleid door: Danish Philharmonic Orchestra Onder leiding van: Anna Rakitina |
29 augustus (do) t.b.c. Sønderborg (DA) | t.b.c.Lucas & Arthur Jussen Wolfgang Amadeus Mozart : Konzert für 2 Klaviere und Orchester Es-Dur KV 365 (316a) Begeleid door: Danish Philharmonic Orchestra Onder leiding van: Anna Rakitina |
05 september (do) t.b.c. Bergen (NO) | t.b.c.Begeleid door: Bergen Philharmonic Orchestra Onder leiding van: Mark Elder |
20 september (vr) Konzerthaus Berlin Berlin (DE) | Konzerthaus BerlinLucas & Arthur Jussen Claude Debussy Begeleid door: Konzerthausorchester Berlin Onder leiding van: Joana Mallwitz |
21 september (za) Konzerthaus Berlin Berlin (DE) | Konzerthaus BerlinLucas & Arthur Jussen Claude Debussy Begeleid door: Konzerthausorchester Berlin Onder leiding van: Joana Mallwitz |
22 september (zo) Großer Saal, Wiener Konzerthaus Wenen (AS) | Großer Saal, Wiener KonzerthausLucas & Arthur Jussen Johann Christian BachSymphonie D-Dur, Op. 18 Nr. 3 W. G15 Begeleid door: Wiener KammerOrchester Onder leiding van: Jan-Willem de Vriend |
23 september (ma) Großer Saal, Wiener Konzerthaus Wenen (AS) | Großer Saal, Wiener KonzerthausLucas & Arthur Jussen Johann Christian BachSymphonie D-Dur, Op. 18 Nr. 3 W. G15 Begeleid door: Wiener KammerOrchester Onder leiding van: Jan-Willem de Vriend |
26 september (do) Paleis voor Schone Kunsten Brussels (BE) | Paleis voor Schone KunstenLucas & Arthur Jussen Horneman Aladdin: A fairytale overture Begeleid door: Antwerp Symfony Orchestra Onder leiding van: Thomas Dausgaard |
27 september (vr) Koningin Elisabethzaal Antwerpen (BE) | Koningin ElisabethzaalLucas & Arthur Jussen Horneman Aladdin: A fairytale overture Say Anka kuşu Schubert Symfonie nr. 9 in C, D 944, ‘Grosse’ Begeleid door: Antwerp Symfony Orchestra Onder leiding van: Thomas Dausgaard |
28 september (za) Concertgebouw Amsterdam (NL) | ConcertgebouwLucas & Arthur Jussen Horneman Aladdin: A fairytale overture Begeleid door: Antwerp Symfony Orchestra Onder leiding van: Thomas Dausgaard |
04 oktober (vr) Symfony Center Chicago (US) | Symfony CenterLucas & Arthur Jussen R. Strauss Begeleid door: Chicago Symfony Orchestra Onder leiding van: Christoph Eschenbach |
05 oktober (za) Symfony Center Chicago (US) | Symfony CenterLucas & Arthur Jussen R. Strauss Begeleid door: Chicago Symfony Orchestra Onder leiding van: Christoph Eschenbach |
06 oktober (zo) Symfony Center Chicago (US) | Symfony CenterLucas & Arthur Jussen R. Strauss Begeleid door: Chicago Symfony Orchestra Onder leiding van: Christoph Eschenbach |
10 oktober (do) Music Center at Strathmore Name Baltimore (US) | Music Center at Strathmore NameLucas & Arthur Jussen FARRENC Overture No. 2 Begeleid door: Baltimore Symfony Orchestra Onder leiding van: Juanjo Mena |
10 oktober (do) Music Center at Strathmore Name (North Bethesda) Strathmore Name ( North Bethesda) (US) | Music Center at Strathmore Name (North Bethesda)Lucas & Arthur Jussen FARRENC Overture No. 2 Begeleid door: Baltimore Symfony Orchestra Onder leiding van: Juanjo Mena |
13 oktober (zo) Joseph Meyerhoff Symphony Hall Name Baltimore (US) | Joseph Meyerhoff Symphony Hall NameLucas & Arthur Jussen FARRENC Overture No. 2 Begeleid door: Baltimore Symfony Orchestra Onder leiding van: Juanjo Mena |
25 oktober (vr) t.b.c. Warsaw (PL) | t.b.c.Begeleid door: Warsaw Philharmonic Onder leiding van: Christoph Köning |
26 oktober (za) t.b.c. Warsaw (PL) | t.b.c.Begeleid door: Warsaw Philharmonic Onder leiding van: Christoph Köning |
31 oktober (do) Concertgebouw De Vereeniging Nijmegen (NL) | Concertgebouw De VereenigingLucas & Arthur Jussen Mozart Sonate voor piano vierhandig, KV 521 |
01 november (vr) Cunerakerk Rhenen (NL) | CunerakerkLucas & Arthur Jussen Wolfgang Amadeus Mozart – Sonate für Klavier zu vier Händen C-Dur KV 521 |
03 november (zo) Den Norske Opera Oslo (NO) | Den Norske Opera |
06 november (wo) Kultur- und Kongresszentrum Liederhalle Stuttgart Stuttgart (DE) | Kultur- und Kongresszentrum Liederhalle Stuttgart |
08 november (vr) Chassé Theater Breda (NL) | Chassé TheaterLucas & Arthur Jussen Wolfgang Amadeus Mozart – Sonate für Klavier zu vier Händen C-Dur KV 521 |
10 november (zo) Concertgebouw Amsterdam (NL) | ConcertgebouwLucas & Arthur Jussen Mozart |
20 november (wo) t.b.c. Mannheim (DE) | t.b.c. |
22 november (vr) Nicolaisaal Potsdam (DE) | Nicolaisaal |
24 november (zo) Wigmore Hall London (EN) | Wigmore HallLucas & Arthur Jussen WOLFGANG AMADEUS MOZART |
26 november (di) Da FilarmTrento Trento (IT) | Da FilarmTrentoLucas & Arthur Jussen W.A. Mozart Sonata in Do magg. KV 521 per pf a 4 mani |
28 november (do) t.b.c. Napoli (IT) | t.b.c. |
30 november (za) Cankarjev Dom Cultural and Congress Centre Ljubljana (SL) | Cankarjev Dom Cultural and Congress Centre |
01 december (zo) Amare Den Haag (NL) | AmareLucas & Arthur Jussen Wolfgang Amadeus Mozart Sonate voor vier handen in C-groot, KV 521 |
15 januari (wo) Konserthuset Stockholm Stockholm (SW) | Konserthuset StockholmBegeleid door: Royal Stockholm Philharmonic Onder leiding van: Paavo Berglund |
16 januari (do) Konserthuset Stockholm Stockholm (SW) | Konserthuset StockholmBegeleid door: Royal Stockholm Philharmonic Onder leiding van: Paavo Berglund |
19 januari (zo) Tonhalle Zürich Zürich (SW) | Tonhalle Zürich |
23 januari (do) Sibelius Hall Lahti (FI) | Sibelius HallBegeleid door: Lahti Symfony Orchestra Onder leiding van: Kristiina Poska |
07 februari (vr) Kulturpalast Dresden Dresden (DE) | Kulturpalast DresdenBegeleid door: Dresdner Philharmonie Onder leiding van: Nicholas Collon |
08 februari (za) Kulturpalast Dresden Dresden (DE) | Kulturpalast DresdenBegeleid door: Dresdner Philharmonie Onder leiding van: Nicholas Collon |
09 februari (zo) Kulturpalast Dresden Dresden (DE) | Kulturpalast DresdenBegeleid door: Dresdner Philharmonie Onder leiding van: Nicholas Collon |
13 februari (do) Gewandhaus Leipzig (DE) | GewandhausLucas & Arthur Jussen Gustav Mahler — Blumine – 2. Satz der Erstfassung der 1. Sinfonie D-Dur Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester As-Dur MWV O 6 Pause Antonín Dvořák — 8. Sinfonie G-Dur op. 88 Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
14 februari (vr) Gewandhaus Leipzig (DE) | GewandhausLucas & Arthur Jussen Gustav Mahler — Blumine – 2. Satz der Erstfassung der 1. Sinfonie D-Dur Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester As-Dur MWV O 6 Pause Antonín Dvořák — 8. Sinfonie G-Dur op. 88 Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
16 februari (zo) Gewandhaus Leipzig (DE) | GewandhausLucas & Arthur Jussen Gustav Mahler — Blumine – 2. Satz der Erstfassung der 1. Sinfonie D-Dur Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester As-Dur MWV O 6 Pause Antonín Dvořák — 8. Sinfonie G-Dur op. 88 Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
26 februari (wo) AUDITORIO NACIONAL Madrid (ES) | AUDITORIO NACIONALLucas & Arthur Jussen Musical works of Gustav Mahler , Felix Mendelssohn Bartholdy , Antonín Dvořák Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
28 februari (vr) Alte Oper Frankfurt (DE) | Alte OperLucas & Arthur Jussen THOMAS ADÉS Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
01 maart (za) Konzerthaus Dortmund Dortmund (DE) | Konzerthaus DortmundLucas & Arthur Jussen Gustav Mahler — Blumine – 2. Satz der Erstfassung der 1. Sinfonie D-Dur Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester E-Dur MWV O 5 Pause Antonín Dvořák — 8. Sinfonie G-Dur op. 88 Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
03 maart (ma) NDR Grosser Sendesaal Hannover (DE) | NDR Grosser SendesaalLucas & Arthur Jussen Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester E-Dur MWV O 5 Pause Gustav Mahler — 4. Sinfonie G-Dur Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
05 maart (wo) ElbPhilharmonie Hamburg Hamburg (DE) | ElbPhilharmonie HamburgLucas & Arthur Jussen Gustav Mahler — Blumine – 2. Satz der Erstfassung der 1. Sinfonie D-Dur Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester E-Dur MWV O 5 Pause Antonín Dvořák — 8. Sinfonie G-Dur op. 88 Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
08 maart (za) Festspielhaus Baden-Baden Baden-Baden (DE) | Festspielhaus Baden-BadenLucas & Arthur Jussen Gustav Mahler — Blumine – 2. Satz der Erstfassung der 1. Sinfonie D-Dur Felix Mendelssohn Bartholdy — Konzert für zwei Klaviere und Orchester E-Dur MWV O 5 Pause Antonín Dvořák — 8. Sinfonie G-Dur op. 88 Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
11 maart (di) Musikverein Wien Wenen (AS) | Musikverein WienLucas & Arthur Jussen GUSTAV MAHLER – Pause – Begeleid door: Gewandhausorchester Onder leiding van: Andris Nelsons |
14 maart (vr) Friedrichsforum Bayreuth (DE) | FriedrichsforumBegeleid door: Bamberger Symfoniker Onder leiding van: John Storgårds |
15 maart (za) Bamberg Konzerthalle Bamberg (DE) | Bamberg KonzerthalleBegeleid door: Bamberger Symfoniker Onder leiding van: John Storgårds |
19 maart (wo) GÖTEBORGS KONSERTHUS Gothenburg (SW) | GÖTEBORGS KONSERTHUSBegeleid door: Gothenburg Symfony Orchestra Onder leiding van: Anna Rakitina |
31 maart (ma) t.b.c. Martigny (FR) | t.b.c. |
02 april (wo) Théâtre des Champs-Élysées Paris (FR) | Théâtre des Champs-ÉlyséesLucas & Arthur Jussen Mendelssohn Allegro brillant pour piano à quatre mains op. 92 |
08 april (di) Aula Magna Sapienza Rome (IT) | Aula Magna Sapienza |
13 april (zo) Auditorium Rainier III Monaco (IT) | Auditorium Rainier IIIBegeleid door: Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo Onder leiding van: Nicholas Collon |
24 april (do) t.b.c. Haifa (IL) | t.b.c.Begeleid door: Israel Philharmonic Onder leiding van: Gianandrea Noseda |
25 april (vr) t.b.c. Tel Aviv (IL) | t.b.c.Begeleid door: Israel Philharmonic Onder leiding van: Gianandrea Noseda |
27 april (zo) t.b.c. Tel Aviv (IL) | t.b.c.Begeleid door: Israel Philharmonic Onder leiding van: Gianandrea Noseda |
28 april (ma) t.b.c. Tel Aviv (IL) | t.b.c.Begeleid door: Israel Philharmonic Onder leiding van: Gianandrea Noseda |
07 mei (wo) t.b.c. Regensburg (DE) | t.b.c. |
08 mei (do) t.b.c. Schwetzingen (NL) | t.b.c. |
09 mei (vr) Tonhalle St Gallen St Gallen (SW) | Tonhalle St Gallen |
11 mei (zo) t.b.c. Luzern (SW) | t.b.c.Begeleid door: Orchestra della Svizzera italiana Onder leiding van: Markus Poschner |
16 mei (vr) Theater aan het Vrijthof Maastricht (NL) | Theater aan het VrijthofBegeleid door: Philharmonie Zuidnederland Onder leiding van: Duncan Ward |
17 mei (za) Muziekgebouw Eindhoven Eindhoven (NL) | Muziekgebouw EindhovenLucas & Arthur Jussen Assad – Sin Fronteras Begeleid door: Philharmonie zuidnederland Onder leiding van: Duncan Ward |
18 mei (zo) Tivoli Vredenburg Utrecht (NL) | Tivoli VredenburgLucas & Arthur Jussen Clarice Assad Sin fronteras Begeleid door: Philharmonie zuidnederland Onder leiding van: Duncan Ward |
24 mei (za) t.b.c. Augsburg (DE) | t.b.c. |
25 mei (zo) t.b.c. TOUR () | t.b.c.Begeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
26 mei (ma) t.b.c. TOUR (NL) | t.b.c.Begeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
27 mei (di) t.b.c. TOUR (NL) | t.b.c.Begeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
28 mei (wo) t.b.c. TOUR (NL) | t.b.c.Begeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
29 mei (do) t.b.c. TOUR (NL) | t.b.c.Begeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
30 mei (vr) t.b.c. TOUR (NL) | t.b.c.Begeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
31 mei (za) t.b.c. TOUR (NL) | t.b.c.Begeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
01 juni (zo) Philharmonie Essen Essen (DE) | Philharmonie EssenBegeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
02 juni (ma) Concertgebouw Amsterdam (NL) | ConcertgebouwBegeleid door: Neojiba Orchestra Onder leiding van: Ricardo Castro |
04 juni (wo) t.b.c. Las Palmas (ES) | t.b.c. |
16 juni (ma) Rudolfinum – Dvořák Hall Praque (CZ) | Rudolfinum – Dvořák HallLucas & Arthur Jussen Jiří Kadeřábek: S – C – S, commissioned composition, world premiere 15 min. Begeleid door: Praque Radio Symfony Orchestra Onder leiding van: Petr Popelka |
22 juni (zo) Auditorium Rainier III Monaco (IT) | Auditorium Rainier IIIBegeleid door: Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo Onder leiding van: Tomas Netopil |
24 juni (di) Stiftung Klavier-Festival Ruhr Bochum (DE) | Stiftung Klavier-Festival Ruhr |
27 juni (vr) Hong Kong Cultural Centre Concert Hall Hong Kong (CH) | Hong Kong Cultural Centre Concert HallBegeleid door: Hong Kong Philharmonic Orchestra Onder leiding van: Jaap van Zweden |
28 juni (za) Hong Kong Cultural Centre Concert Hall Hong Kong (CH) | Hong Kong Cultural Centre Concert HallBegeleid door: Hong Kong Philharmonic Orchestra Onder leiding van: Jaap van Zweden |